Villa Tesoro At Carabali
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Deze 4-slaapkamer Villa Tesoro At Carabali Luquillo is gelegen op 3 km van Luquillo Beach Puerto Rico en biedt toegang tot tal van toeristische attracties.
Gasten vinden Luquillo Flyboard op een rijafstand van 10 minuten van de 4-badkamer villa, en het Playa Azul ligt binnen 15 minuten rijden.
Als je zin hebt om ter plaatse te eten, is er een ingerichte kitchenette met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei. Latin Gyros biedt Griekse delicatessen op 650 meter hier vandaan.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Droger
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Wasmachine
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Villa Tesoro At Carabali?
Gasten van Villa Tesoro At Carabali kunnen hun auto parkeren op parkeerplaatsen. - ❓
Wat zijn de beste restaurants in de buurt van Villa Tesoro At Carabali?
Gasten van Villa Tesoro At Carabali kunnen eten in Latin Gyros restaurant, dat Griekse gerechten serveert. - ❓
Welke betaalmethoden staat Villa Tesoro At Carabali toe?
Villa Tesoro At Carabali accepteert betalingsmethoden zoals Visa, JCB en Diners Club. - ❓
Is er een keuken in dit chalet?
Een ingerichte kitchenette maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in dit chalet. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Villa Tesoro At Carabali?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Luquillo zijn het Playa Azul en Luquillo Beach Puerto Rico, die respectievelijk op 2 en 3 km van Villa Tesoro At Carabali liggen. Daarnaast is Luquillo Flyboard (3,1 km) ook een aanrader om te bezoeken.